۰۹:۵۲ ، ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ، سه شنبه

سخن این ماه ( شهید خرازی ) دی ماه همیشه به نام توست چون مردی را با تو رقم زده اند

معرفی تیم ها و نفرات برگزیده هفته ششم لیگ تیراندازی استان اصفهان
دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
592 بازدید

هفته ششم لیگ تیراندازی استان اصفهان به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معرفی تیم ها و نفرات به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از مسابقات با حضور 8 تیم در بخش بانوان و 6 تیم در بخش آقایان در محل سالن شهید زرین اصفهان برگزار شد که در پایان تیم ها و نفرات برتر هر رشته معرفی و شناخته شدند.
در بخش تفنگ و تپانچه بادی بانوان، تیم های شهید زرین ۱، شهید زرین ۲، شهررضا و شاهین شهر در برابر تیم های شهرستان لنجان، باشگاه مقاومت، شهرستان اصفهان و نجف آباد به پیروزی دست یافتند .در این رقابت ها تیم باشگاه سیمرغ با استراحت رو به رو شد. در رشته تفنگ بادی آقایان نیز تیم های، شهید زرین، شهرستان لنجان و اصفهان در مقابل تیم های شهرستان نجف آباد، باشگاه مقاومت و شهرستان شهررضا پیروز و در تپانچه تیم های شهرستان اصفهان، باشگاه مقاومت و شهرستان نجف آباد در برابر تیم های شهرستان شهر رضا، لنجان و باشگاه شهید زرین به برتری رسیدند. در این هفته تیم شهرستان شاهین شهر در قرعه استراحت به سر می برد.
در بخش انفرادی رشته تفنگ بادی آقایان، علی رضایی و محمد متین صیام پور هر دو از شهید زرین و علی محمدی از شهرستان نجف آباد به ترتیب به عناوین اول تا سوم دست یافتند. در رشته تپانچه بادی نیز، ناصر کاظمی از باشگاه مقاومت، مهدی پیر مرادیان از نجف آباد و یونس کریمی از شهید زرین به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.
همچنین در رشته تفنگ بادی بانوان، نسرین فتاحی و فاطمه امینی هر دو از شهید زرین ۱ و مائده مظاهری از شهرضا به ترتیب به مقام های اول تا سوم اکتفاء کردند.
در رشته تپانچه بادی بانوان نیز، الهام باقریان و پروین قدوسی هر دو از شهید زرین 1 موفق به کسب مقام های اول و دوم شدند. مینا معصومی از شهید زرین 2 سوم شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر